ZÁPAS
05.10.15 | 1. kolo | Gavin Van Peperzeel | David Barclay | 6-0, 6-4 | Australia F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gavin Van Peperzeel | David Barclay | |
1. podání % | 39/61 (64%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/39 (69%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 23/61 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 4 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.09.90, 33 Let
11 481 $
06.09.90, 33 Let
11 481 $
Gavin Van Peperzeel vs. David Barclay - Vzájemné zápasy
05.10.15 | 1. kolo | Gavin Van Peperzeel | David Barclay | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Australia F7 | tvrdý |
Gavin Van Peperzeel form & David Barclay form
Gavin Van Peperzeel - poslední zápasy
Australia F3 - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo | vs. Michael Look | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - tráva | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Edward Bourchier | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Lucas Vuradin | 7-65, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Renta Tokuda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
28.01.18 kvalifik. | vs. Luke Saville | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Renta Tokuda | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Andrew Harris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Andrew Whittington | 7-67, 6-74, 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.11.17 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.17 2. kolo | vs. Luke Saville | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.17 kvalifik. | vs. Christopher O'Connell | 6-72, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.17 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Edward Bourchier | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Joshua Charlton | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Rhett Purcell | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Maverick Banes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Scott Puodziunas | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
05.10.17 čtvrtfinále | vs. Maverick Banes | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.10.17 2. kolo | vs. Zhe Li | 7-66, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Jack Swindells | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Tim Van Terheijden | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
David Barclay - poslední zápasy
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - skreč | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - skreč | detail zápasu | |
M15 Akishima - koberec | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | detail zápasu |