ZÁPAS
23.05.19 | 2. kolo | Harry Bourchier | Finn Tearney | 3-0, - skreč | M25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Harry Bourchier | Finn Tearney | |
1. podání % | 8/14 (57%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 8/12 (67%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body celkem | 17/26 (65%) | 9/26 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Finn Tearney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harry Bourchier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Finn Tearney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harry Bourchier | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Harry Bourchier vs. Finn Tearney - Vzájemné zápasy
23.05.19 | 2. kolo | Harry Bourchier | Finn Tearney | 3-0, Finn Tearney - skreč | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Harry Bourchier form & Finn Tearney form
Harry Bourchier - poslední zápasy
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 0-6, 0-3, - Harry Bourchier - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
03.02.21 2. kolo | vs. Nick Kyrgios | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Jacob Grills | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 5-7, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Jordan Smith | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
06.02.20 3. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.20 2. kolo | vs. Max Purcell | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo | vs. Maverick Banes | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
09.01.20 3. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.20 2. kolo | vs. Marcos Giron | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Marc Polmans | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Zhe Li | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
11.12.19 čtvrtfinále | vs. Max Purcell | 6-74, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Finn Tearney - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. George Stoupe | - Finn Tearney - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Portimao - tvrdý | ||||
16.03.19 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.19 finále | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu |