Izrael
20.07.99, 24 Let
20.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
07.11.89, 34 Let
07.11.89, 34 Let
Daniel Entelis vs. Ran Derei - Vzájemné zápasy
15.05.17 | 1. kolo kval. | Daniel Entelis | Ran Derei | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Daniel Entelis form & Ran Derei form
Daniel Entelis - poslední zápasy
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Ran Derei - poslední zápasy
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Kirac Bekisoglu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
20.01.18 | vs. Kay Bartmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
14.01.18 | vs. Shubham Aggarwal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F32 - tvrdý | ||||
25.09.17 | vs. Ivan Derrick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
18.09.17 | vs. Maximilian Wild | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
11.09.17 | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Hassan Saadi | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Ilya Dembinsky | 6-0, 6-1 | detail zápasu |