ZÁPAS
19.11.19 | 1. kolo | Carlos Taberner | Altug Celikbilek | 6-2, 6-2 | Maia Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Altug Celikbilek | |
1. podání % | 22/43 (51%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 15/21 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 7 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Altug Celikbilek - Vzájemné zápasy
19.11.19 | 1. kolo | Carlos Taberner | Altug Celikbilek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Maia Challenger | antuka |
13.11.19 | 2. kolo | Carlos Taberner | Altug Celikbilek | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Helsinki Challenger | tvrdý I. |
Carlos Taberner form & Altug Celikbilek form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Altug Celikbilek - poslední zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 6-74, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jie Cui | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Sanhui Shin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu |