ZÁPAS
21.04.18 | 1. kolo kval. | Cade Birrell | Andres Haefele | 7-64, 6-2 | Turkey F16 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
02.06.00, 23 Let
02.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
17.07.99, 24 Let
17.07.99, 24 Let
Cade Birrell vs. Andres Haefele - Vzájemné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Cade Birrell | Andres Haefele | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Turkey F16 | antuka |
Cade Birrell form & Andres Haefele form
Cade Birrell - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Espen Lagarde | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jarrod Joyce | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Andre Szilvassy | 0-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. James Sim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Mason Naumovski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Hammond | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 kvalifik. | vs. Andre Szilvassy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tai Sach | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Kose | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Linghao Zhang | 6-2, 3-0, Linghao Zhang - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Nandal | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Linghao Zhang | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nitiwat Sakulvongtana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Dunn | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Andres Haefele - poslední zápasy
M15 Santiago - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quillota - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Mai Gao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mai Gao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Genaro Marzialetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Yassine Bejia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jabari Stafford | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Venkat Swamy Naidu Gandham | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tathagat Charantimath | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, Hamza Ben Yaacoub - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 1-6 | detail zápasu |