ZÁPAS
10.05.19 | čtvrtfinále | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-1, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aziz Dougaz | Tom Pisane | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aziz Dougaz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aziz Dougaz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aziz Dougaz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tom Pisane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aziz Dougaz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aziz Dougaz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tom Pisane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.10.00, 23 Let
11.10.00, 23 Let
Aziz Dougaz vs. Tom Pisane - Vzájemné zápasy
28.11.19 | 2. kolo | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
10.05.19 | čtvrtfinále | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Aziz Dougaz form & Tom Pisane form
Aziz Dougaz - poslední zápasy
M25 Angers - antuka | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Eero Vasa | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Raphael Collignon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Nicola Kuhn | 0-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sandro Kopp | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Jerome Kym | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-4, - Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tom Pisane - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detail zápasu |