ZÁPAS
19.12.17 | 1. kolo | Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 7-5 | Pakistan F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | |
1. podání % | 40/66 (61%) | 48/94 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 47/94 (50%) | 25/66 (38%) |
Vyhrané body celkem | 88/160 (55%) | 72/160 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
15.09.92, 31 Let
19 796 $
15.09.92, 31 Let
19 796 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anton Chekhov vs. Nikolay Vylegzhanin - Vzájemné zápasy
19.12.17 | 1. kolo | Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Pakistan F3 | antuka |
Anton Chekhov form & Nikolay Vylegzhanin form
Anton Chekhov - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detail zápasu |
Nikolay Vylegzhanin - poslední zápasy
M25 Angers - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu |