ZÁPAS
06.08.19 | 1. kolo | Andrey Chepelev | Luigi Sorrentino | 6-2, 6-2 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrey Chepelev | Luigi Sorrentino | |
1. podání % | 40/55 (73%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Andrey Chepelev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0 | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0 | ||
Andrey Chepelev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-15 | ||
Andrey Chepelev | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrey Chepelev vs. Luigi Sorrentino - Vzájemné zápasy
15.08.19 | 2. kolo | Andrey Chepelev | Luigi Sorrentino | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
06.08.19 | 1. kolo | Andrey Chepelev | Luigi Sorrentino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Andrey Chepelev form & Luigi Sorrentino form
Andrey Chepelev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. David Fix | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Luigi Sorrentino - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Pasquale De Giorgio | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 čtvrtfinále | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu |