ZÁPAS
19.04.18 | 2. kolo | Aleksandr Nedovyesov | Yunseong Chung | 6-4, 6-2 | Nanchang Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aleksandr Nedovyesov | Yunseong Chung | |
1. podání % | 27/43 (63%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/48 (54%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandr Nedovyesov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandr Nedovyesov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Nedovyesov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandr Nedovyesov | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Nedovyesov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Nedovyesov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandr Nedovyesov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandr Nedovyesov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandr Nedovyesov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandr Nedovyesov vs. Yunseong Chung - Vzájemné zápasy
19.04.18 | 2. kolo | Aleksandr Nedovyesov | Yunseong Chung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Nanchang Challenger | antuka |
Aleksandr Nedovyesov form & Yunseong Chung form
Aleksandr Nedovyesov - poslední zápasy
Cagliari Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
02.10.22 kvalifik. | vs. Zhizhen Zhang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 5-7, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Verdasco | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
22.02.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
09.11.20 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.20 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Roman Safiullin | - | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
15.10.19 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Yunseong Chung - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |