St. Petersburg 2021 live score, live výsledky

St. Petersburg Ladies Trophy - St. Petersburg live, $565K, oficiálna stránka

ženy dvouhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
21.03.21
finále
Daria Kasatkina 1 6 2
Margarita Gasparyan skreč 0 3 1
20.03.21
semifinále
Margarita Gasparyan 2 6 7
Vera Zvonareva 0 3 69
20.03.21
semifinále
Daria Kasatkina 2 1 6 6
Svetlana Kuznetsova 1 6 0 2
19.03.21
čtvrtfinále
Vera Zvonareva 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 3 1
19.03.21
čtvrtfinále
Svetlana Kuznetsova 2 6 6 6
Jaqueline Cristian 1 75 3 3
19.03.21
čtvrtfinále
Margarita Gasparyan 2 6 7
Ekaterina Alexandrova 0 2 5
19.03.21
čtvrtfinále
Daria Kasatkina 2 1 6 6
Veronika Kudermetova 1 6 1 2
17.03.21
2. kolo
Vera Zvonareva 2 6 7 7
Fiona Ferro 1 76 5 62
17.03.21
2. kolo
Svetlana Kuznetsova 2 6 7
Xinyu Wang 0 1 5
17.03.21
2. kolo
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Tereza Martincova 0 3 4
17.03.21
2. kolo
Jaqueline Cristian 2 6 7
Jelena Ostapenko 0 3 69
18.03.21
2. kolo
Margarita Gasparyan 2 6 6
Katerina Siniakova 0 4 4
18.03.21
2. kolo
Veronika Kudermetova 2 7 3 7
Kamilla Rakhimova 1 5 6 65
18.03.21
2. kolo
Daria Kasatkina 2 5 6 7
Aliaksandra Sasnovich 1 7 3 62
18.03.21
2. kolo
Anastasia Gasanova 2 1 7 7
Anastasia Pavlyuchenkova 1 6 68 64
15.03.21
1. kolo
Vera Zvonareva 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 3
15.03.21
1. kolo
Aliaksandra Sasnovich 2 2 6 6
Ana Bogdan 1 6 2 1
15.03.21
1. kolo
Jelena Ostapenko 2 6 6
Paula Badosa Gibert 0 2 2
16.03.21
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 4 4
16.03.21
1. kolo
Tereza Martincova 2 6 4 6
Stefanie Voegele 1 0 6 4
16.03.21
1. kolo
Margarita Gasparyan 2 6 6 6
Kristina Mladenovic 1 71 1 1
16.03.21
1. kolo
Katerina Siniakova 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 1 2
16.03.21
1. kolo
Daria Kasatkina 2 6 7
Clara Tauson 0 4 60
16.03.21
1. kolo
Jaqueline Cristian 1 6 3 6 2
Vera Lapko skreč 0 7 4 1
16.03.21
1. kolo
Kamilla Rakhimova 2 6 6 6
Daria Mishina 1 1 72 1
16.03.21
1. kolo
Xinyu Wang 2 6 5 7
Viktoriya Tomova 1 1 7 5
17.03.21
1. kolo
Anastasia Gasanova 2 6 6 7
Katarina Zavatska 1 2 76 5
14.03.21
kvalifik.
Arina Rodionova 2 6 6
Valeria Savinykh 0 3 4
14.03.21
kvalifik.
Jaqueline Cristian 2 4 6 6
Alina Charaeva 1 6 1 2
14.03.21
kvalifik.
Anastasia Gasanova 2 6 6
Ana Konjuh 0 4 3
14.03.21
kvalifik.
Kamilla Rakhimova 2 6 2 6
Magdalena Frech 1 3 6 2
14.03.21
kvalifik.
Xinyu Wang 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 2 3
14.03.21
kvalifik.
Clara Tauson 2 7 6
Lesley Pattinama Kerkhove 0 5 2
13.03.21
1. kolo kval.
Arina Rodionova 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 4 4
13.03.21
1. kolo kval.
Cagla Buyukakcay 2 6 4 7
Jana Fett 1 3 6 5
13.03.21
1. kolo kval.
Valeria Savinykh 2 2 6 6
Natalia Vikhlyantseva 1 6 4 1
13.03.21
1. kolo kval.
Lesley Pattinama Kerkhove 2 0 7 6
Ekaterine Gorgodze 1 6 60 3
13.03.21
1. kolo kval.
Magdalena Frech 2 6 6
Polina Kudermetova 0 1 3
13.03.21
1. kolo kval.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Natalija Stevanovic 0 1 3
13.03.21
1. kolo kval.
Ana Konjuh 2 6 6
Monica Niculescu 0 3 4
13.03.21
1. kolo kval.
Anastasia Gasanova 2 6 6
Laura-Ioana Paar 0 4 3
13.03.21
1. kolo kval.
Kamilla Rakhimova 2 6 4 6
Aleksandra Krunic 1 2 6 4
13.03.21
1. kolo kval.
Xinyu Wang 2 6 6
Marina Melnikova 0 2 3
13.03.21
1. kolo kval.
Alina Charaeva 2 6 6
Sofya Lansere 0 3 0
13.03.21
1. kolo kval.
Clara Tauson 2 7 6
Ekaterina Shalimova 0 5 3
ženy čtyřhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
21.03.21
finále
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru 2 2 6 10
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria 1 6 3 8
19.03.21
semifinále
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru 2 6 7
Monica Niculescu/Lesley Pattinama Kerkhove 0 1 5
20.03.21
semifinále
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria 2 5 6 10
Oksana Kalashnikova/Alla Kudryavtseva 1 7 4 4
17.03.21
čtvrtfinále
Monica Niculescu/Lesley Pattinama Kerkhove 2 6 6
Makoto Ninomiya/Renata Voracova 0 3 4
18.03.21
čtvrtfinále
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria 2 5 6 11
Elena Vesnina/Vera Zvonareva 1 7 3 9
18.03.21
čtvrtfinále
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru 2 6 6
Arina Rodionova/Rosalie Van Der Hoek 0 3 1
18.03.21
čtvrtfinále
Oksana Kalashnikova/Alla Kudryavtseva 2 4 7 16
Lidziya Marozava/Aliaksandra Sasnovich 1 6 5 14
15.03.21
1. kolo
Makoto Ninomiya/Renata Voracova 2 3 6 12
Natela Dzalamidze/Margarita Gasparyan 1 6 1 10
15.03.21
1. kolo
Monica Niculescu/Lesley Pattinama Kerkhove 2 6 6
Aleksandra Krunic/Alexandra Panova 0 4 4
16.03.21
1. kolo
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru 2 6 7
Jelena Ostapenko/Valeria Savinykh 0 3 61
16.03.21
1. kolo
Arina Rodionova/Rosalie Van Der Hoek 2 6 6
Ekaterina Alexandrova/Yana Sizikova 0 2 2
17.03.21
1. kolo
Elena Vesnina/Vera Zvonareva 2 6 6
Cagla Buyukakcay/Magdalena Frech 0 2 1
17.03.21
1. kolo
Lidziya Marozava/Aliaksandra Sasnovich 2 6 6
Daria Mishina/Ekaterina Shalimova 0 3 2
17.03.21
1. kolo
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria 2 4 7 10
Ekaterine Gorgodze/Kamilla Rakhimova 1 6 5 7
17.03.21
1. kolo
Oksana Kalashnikova/Alla Kudryavtseva 2 6 6
Laura-Ioana Paar/Julia Lohoff 0 2 4
<