ZÁPAS
02.06.23 | čtvrtfinále | Beatrice Ricci | Zuzanna Bednarz | 6-0, 3-1, - skreč | W15 Kursumlijska | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Beatrice Ricci | Zuzanna Bednarz | |
1. podání % | 16/30 (53%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/16 (88%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 24/38 (63%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body celkem | 45/68 (66%) | 23/68 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Beatrice Ricci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zuzanna Bednarz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Beatrice Ricci | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Zuzanna Bednarz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Ricci | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Zuzanna Bednarz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Beatrice Ricci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Zuzanna Bednarz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Beatrice Ricci | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zuzanna Bednarz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Beatrice Ricci | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
29.06.05, 18 Let
29.06.05, 18 Let
Beatrice Ricci vs. Zuzanna Bednarz - Vzájemné zápasy
02.06.23 | čtvrtfinále | Beatrice Ricci | Zuzanna Bednarz | 6-0, 3-1, Zuzanna Bednarz - skreč | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Beatrice Ricci form & Zuzanna Bednarz form
Beatrice Ricci - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yufei Ren | 6-1, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, 1-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Gandolfi | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Zuzanna Bednarz - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Yujin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yui Ohwaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Ogno | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Ricci | 0-6, 1-3, - Zuzanna Bednarz - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu |