ZÁPAS
24.11.21 | 1. kolo | Zongyu Li | Anna Ureke | 6-0, 6-0 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zongyu Li | Anna Ureke | |
1. podání % | 42/57 (74%) | 32/42 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/42 (67%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkem | 64/99 (65%) | 35/99 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zongyu Li | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zongyu Li | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zongyu Li vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy
24.11.21 | 1. kolo | Zongyu Li | Anna Ureke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Zongyu Li form & Anna Ureke form
Zongyu Li - poslední zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Lucia Peyre | 6-2, 7-67 | detail zápasu |
Anna Ureke - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |