ZÁPAS
14.02.21 | 1. kolo kval. | Zoe Howard | Charlotte Roemer | 4-6, 6-2, 10-8 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
19.06.01, 22 Let
19.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Zoe Howard vs. Charlotte Roemer - Vzájemné zápasy
14.02.21 | 1. kolo kval. | Zoe Howard | Charlotte Roemer | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Zoe Howard form & Charlotte Roemer form
Zoe Howard - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
10.06.21 čtvrtfinále | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Charlotte Roemer - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.19 čtvrtfinále | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detail zápasu |