INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jazmin Ortenzi vs. Ziva Falkner - Vzájemné zápasy
07.06.23 | 1. kolo | Jazmin Ortenzi | Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Kursumlijska | antuka |
Jazmin Ortenzi form & Ziva Falkner form
Jazmin Ortenzi - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 semifinále | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ziva Falkner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |