ZÁPAS
27.10.21 | 1. kolo | Zhuoxuan Bai | Anna Ureke | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhuoxuan Bai | Anna Ureke | |
1. podání % | 44/62 (71%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/44 (70%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 22/62 (35%) |
Vyhrané body celkem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zhuoxuan Bai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhuoxuan Bai vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy
27.10.21 | 1. kolo | Zhuoxuan Bai | Anna Ureke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Zhuoxuan Bai form & Anna Ureke form
Zhuoxuan Bai - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Sara Bejlek | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubaraka Al-Naimi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Mai Hontama | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ena Koike | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Yue Yuan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Carol Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 1-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ureke - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu |