ZÁPAS
02.01.22 | 1. kolo kval. | Zhuoma Ni Ma | Emira Stafford | 6-1, 6-2 | W25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
30.10.97, 26 Let
30.10.97, 26 Let
Zhuoma Ni Ma vs. Emira Stafford - Vzájemné zápasy
02.01.22 | 1. kolo kval. | Zhuoma Ni Ma | Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Zhuoma Ni Ma form & Emira Stafford form
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Emira Stafford - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Kabbaj | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-65, Sharrmadaa Baluu - skreč | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 4-6, - Emira Stafford - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | - Emira Stafford - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 1-6, 6-4, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 2-1, - Emira Stafford - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu |