ZÁPAS
16.11.21 | 1. kolo | Zhuoma Ni Ma | Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhuoma Ni Ma | Clara Vlasselaer | |
1. podání % | 40/50 (80%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/40 (58%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/57 (56%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkem | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhuoma Ni Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zhuoma Ni Ma | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0 | ||
2-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhuoma Ni Ma vs. Clara Vlasselaer - Vzájemné zápasy
16.11.21 | 1. kolo | Zhuoma Ni Ma | Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Zhuoma Ni Ma form & Clara Vlasselaer form
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Clara Vlasselaer - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | detail zápasu |