Kazachstán
26.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Japonsko
07.09.00, 23 Let
Čína
10.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Japonsko
23.04.00, 23 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi - Vzájemné zápasy
Zhibek Kulambayeva form & Nana Kawagishi form
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka |
01.02.20 finále | vs. Ayaka Okuno/Julyette Steur | 6-4, 1-6, 10-4 | | detail zápasu |
31.01.20 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Rosca | 2-6, 7-63, 10-2 | | detail zápasu |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ovcharenko/Nikita Uberoi | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
30.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova/Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
22.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
18.01.20 finále | vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
17.01.20 semifinále | vs. Silvia Njiric/Nina Potocnik | 1-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
16.01.20 čtvrtfinále | vs. Jiangxue Han/Yixuan Li | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
14.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
14.10.19 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku/Nikita Uberoi | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
14.10.19 1. kolo | vs. Shiho Akita/Ayumi Koshiishi | 6-1, 7-68 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
07.10.19 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black/Lunda Kumhom | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
07.10.19 čtvrtfinále | vs. Tamachan Momkoonthod/Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
07.10.19 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | 6-72, 6-3, 4-10 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
23.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 2-6, 6-1, 5-10 | | detail zápasu |
23.09.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang/Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
16.09.19 čtvrtfinále | vs. Ayaka Okuno/Holly Verner | 6-2, 3-6, 4-10 | | detail zápasu |
16.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 0-6, 6-1, 10-6 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
09.09.19 semifinále | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-3, 0-6, 10-6 | | detail zápasu |
09.09.19 finále | vs. Si Qi Liu/Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
09.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
09.09.19 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 2-6, 6-1, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Xiamen - tvrdý |
18.03.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
28.01.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Doga Turkmen | - | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
14.01.19 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova/Liubov Demidova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
14.01.19 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova/Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
14.01.19 1. kolo | vs. Qianxin Kong/Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
Jakarta - tvrdý |
16.07.18 semifinále | vs. Mana Ayukawa/Zeel Desai | 6-78, 5-7 | | detail zápasu |
16.07.18 1. kolo | vs. Suzuho Oshino/Yuqi Sheng | 3-6, 6-3, 14-12 | | detail zápasu |
16.07.18 čtvrtfinále | vs. Sai Chamarthi/Rishika Sunkara | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi - poslední zápasy
W25 Nanao - koberec |
30.09.22 semifinále | vs. Aoi Ito/Rinon Okuwaki | 7-5, 4-6, 8-10 | | detail zápasu |
29.09.22 čtvrtfinále | vs. Eri Hozumi/Junri Namigata | Eri Hozumi/Junri Namigata - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
28.09.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki/Riko Sawayanagi | 5-7, 6-3, 11-9 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
17.02.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
30.01.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva/Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
24.01.20 semifinále | vs. Martina Colmegna/Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
23.01.20 čtvrtfinále | vs. Stefana Lazar/Simona Ogescu | 6-3, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
22.01.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
14.01.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
W25 Hamamatsu - koberec |
14.10.19 1. kolo | vs. Kanako Morisaki/Minori Yonehara | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
W25 Makinohara - koberec |
07.10.19 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Ramu Ueda | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
01.07.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani/Aiko Yoshitomi | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
06.05.19 semifinále | vs. Cemre Anil/Dasha Ivanova | 6-72, 6-4, 4-10 | | detail zápasu |
06.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol/Mariya Poduraeva | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
06.05.19 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska/Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
29.04.19 1. kolo | vs. Cemre Anil/Yulia Kulikova | 3-6, 6-2, 10-6 | | detail zápasu |
29.04.19 čtvrtfinále | vs. Daria Nazarkina/Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
22.04.19 čtvrtfinále | vs. Ksenia Palkina/Ying Zhang | 2-6, 6-4, 2-10 | | detail zápasu |
22.04.19 1. kolo | vs. Sofia Haydee Nicolini/Kristina Vasina | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
14.01.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail/Melis Yasar | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
14.01.19 semifinále | vs. Kanako Morisaki/Ayaka Okuno | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
14.01.19 čtvrtfinále | vs. Galateia Mesochoritou/Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |