ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Sowjanya Bavisetti | 2-6, 6-3, 6-4 | W15 Anning | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhibek Kulambayeva | Sowjanya Bavisetti | |
1. podání % | 69/89 (78%) | 53/84 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/69 (65%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 37/84 (44%) | 36/89 (40%) |
Vyhrané body celkem | 90/173 (52%) | 83/173 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15 | ||
2-6 |
2 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-3 | |
6-3 |
3 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-4 | |
0-0, 15-15 | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhibek Kulambayeva vs. Sowjanya Bavisetti - Vzájemné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Sowjanya Bavisetti | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Anning | antuka |
Zhibek Kulambayeva form & Sowjanya Bavisetti form
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |
Sowjanya Bavisetti - poslední zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |