ZÁPAS
15.03.21 | 2. kolo kval. | Zhibek Kulambayeva | Pia Praefke | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.10.02, 21 Let
23.10.02, 21 Let
Zhibek Kulambayeva vs. Pia Praefke - Vzájemné zápasy
15.03.21 | 2. kolo kval. | Zhibek Kulambayeva | Pia Praefke | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Zhibek Kulambayeva form & Pia Praefke form
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |
Pia Praefke - poslední zápasy
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.22 1. kolo | vs. Yinglak Jittakoat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.22 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | - Pia Praefke - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 6-71, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 7-5, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.22 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Fayrouz Ben Hassine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Chiara Tomasetti | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-0 | detail zápasu |