ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Yvonne Neuwirth | Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.07.99, 24 Let
08.07.99, 24 Let
Yvonne Neuwirth vs. Katarina Sopkova - Vzájemné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Yvonne Neuwirth | Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yvonne Neuwirth form & Katarina Sopkova form
Yvonne Neuwirth - poslední zápasy
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
06.10.19 finále | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu |
Katarina Sopkova - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.22 kvalifik. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - skreč | detail zápasu |