ZÁPAS
19.04.21 | 2. kolo kval. | Yvette Schmucker | Ilaria Sposetti | 6-0, 3-6, 10-6 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
09.04.01, 22 Let
09.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 Let
23.09.00, 23 Let
Yvette Schmucker vs. Ilaria Sposetti - Vzájemné zápasy
19.04.21 | 2. kolo kval. | Yvette Schmucker | Ilaria Sposetti | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Yvette Schmucker form & Ilaria Sposetti form
Yvette Schmucker - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Alessandra Simone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Astrid Cirotte | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 4-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Anna Zaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Marisa Schmidt | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 15-13 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Elassar | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - poslední zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |