INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuliya Hatouka vs. Sarah Iliev - Vzájemné zápasy
07.12.20 | kvalifik. | Yuliya Hatouka | Sarah Iliev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yuliya Hatouka form & Sarah Iliev form
Yuliya Hatouka - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Sarah Iliev - poslední zápasy
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ashton Bowers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jenny Lim | 5-2, Jenny Lim - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Arina Arifullina | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Junova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu |