ZÁPAS
17.12.20 | 2. kolo | Yuliya Hatouka | Ena Babic | 6-0, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuliya Hatouka | Ena Babic | |
1. podání % | 23/46 (50%) | 37/53 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/23 (65%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/53 (62%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 64/99 (65%) | 35/99 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ena Babic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ena Babic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
03.10.98, 25 Let
03.10.98, 25 Let
Yuliya Hatouka vs. Ena Babic - Vzájemné zápasy
17.12.20 | 2. kolo | Yuliya Hatouka | Ena Babic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yuliya Hatouka form & Ena Babic form
Yuliya Hatouka - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Ena Babic - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Marie Svozilova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Laura Masic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
04.08.16 2. kolo | vs. Ivania Martinich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.16 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Nina Knez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Marija Jovicic | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Natalie Cvackova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. Petra Melounova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Lilla Barzo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibenik - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.14 kvalifik. | vs. Anna Maria Heil | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.14 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |