ZÁPAS
25.09.20 | čtvrtfinále | Yuliya Hatouka | Anastasia Sukhotina | 6-0, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuliya Hatouka | Anastasia Sukhotina | |
1. podání % | 27/44 (61%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/27 (59%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body celkem | 53/87 (61%) | 34/87 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yuliya Hatouka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuliya Hatouka vs. Anastasia Sukhotina - Vzájemné zápasy
25.09.20 | čtvrtfinále | Yuliya Hatouka | Anastasia Sukhotina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yuliya Hatouka form & Anastasia Sukhotina form
Yuliya Hatouka - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Anastasia Sukhotina - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |