ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo kval. | Yuka Hosoki | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 Let
26.08.01, 22 Let
Yuka Hosoki vs. Laure Line Glaude - Vzájemné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Yuka Hosoki | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yuka Hosoki form & Laure Line Glaude form
Yuka Hosoki - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |