ZÁPAS
18.10.21 | kvalifik. | Yujiao Che | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Čína
15.03.03, 21 Let
15.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.01, 22 Let
23.10.01, 22 Let
Yujiao Che vs. Anastasia Mozgaleva - Vzájemné zápasy
18.10.21 | kvalifik. | Yujiao Che | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Yujiao Che form & Anastasia Mozgaleva form
Yujiao Che - poslední zápasy
W25 Naiman - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.23 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.23 kvalifik. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.22 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.22 2. kolo | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.22 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Anastasia Mozgaleva - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detail zápasu |