ZÁPAS
18.12.19 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Sara Lanca | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Sara Lanca | |
1. podání % | 19/45 (42%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/19 (79%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy
18.12.19 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Sara Lanca form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Sara Lanca - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |