Španielsko
01.11.99, 24 Let
01.11.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nora Ayala Serra vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Vzájemné zápasy
13.11.18 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Nora Ayala Serra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Nora Ayala Serra form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Nora Ayala Serra - poslední zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |