ZÁPAS
21.11.21 | 1. kolo kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | W100+H Dubai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Beatrice Gumulya | |
1. podání % | 22/39 (56%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/22 (77%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/50 (68%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Beatrice Gumulya - Vzájemné zápasy
21.11.21 | 1. kolo kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W100+H Dubai | tvrdý |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Beatrice Gumulya form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Beatrice Gumulya - poslední zápasy
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | detail zápasu |