INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yidi Yang vs. Makoto Ninomiya - Vzájemné zápasy
23.10.17 | 2. kolo kval. | Yidi Yang | Makoto Ninomiya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Liuzhou | tvrdý |
Yidi Yang form & Makoto Ninomiya form
Yidi Yang - poslední zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, Hong Yi Cody Wong - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 2-1, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Wenfei Yu | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - skreč | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu |
Makoto Ninomiya - poslední zápasy
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Erika Sema | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Yepifanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.09.21 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Maya Battle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
07.08.21 1. kolo kval. | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 0-4, - Makoto Ninomiya - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Luan - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Chiaki Takamatsu | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 6-4 | detail zápasu |