ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Yekaterina Dmitrichenko | Anita Bertoloni | 7-5, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yekaterina Dmitrichenko | Anita Bertoloni | |
1. podání % | 42/62 (68%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkem | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Anita Bertoloni | |
Yekaterina Dmitrichenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15 | ||
4-4 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-15 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Anita Bertoloni | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Anita Bertoloni | |
0-0 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Anita Bertoloni | |
Yekaterina Dmitrichenko | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yekaterina Dmitrichenko vs. Anita Bertoloni - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Yekaterina Dmitrichenko | Anita Bertoloni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Yekaterina Dmitrichenko form & Anita Bertoloni form
Yekaterina Dmitrichenko - poslední zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.05.21 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Anita Bertoloni - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 3-0, Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo | vs. Emma Valletta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Kendra Bunch | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-4, 6-1 | detail zápasu |