ZÁPAS
13.06.21 | 1. kolo kval. | Yasmine Mansouri | Agnes Gustafsson | 6-4, 6-4 | W25 Jonkoping | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
30.01.01, 23 Let
30.01.01, 23 Let
Yasmine Mansouri vs. Agnes Gustafsson - Vzájemné zápasy
13.06.21 | 1. kolo kval. | Yasmine Mansouri | Agnes Gustafsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Jonkoping | antuka |
Yasmine Mansouri form & Agnes Gustafsson form
Yasmine Mansouri - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Agnes Gustafsson - poslední zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | detail zápasu |