ZÁPAS
12.04.21 | 1. kolo kval. | Yasmina Karimjanova | Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 4-6, 10-6 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yasmina Karimjanova | Asylzhan Arystanbekova | |
1. podání % | 43/66 (65%) | 44/65 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/43 (58%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/65 (48%) | 30/66 (45%) |
Vyhrané body celkem | 67/131 (51%) | 64/131 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
01.03.06, 18 Let
01.03.06, 18 Let
Yasmina Karimjanova vs. Asylzhan Arystanbekova - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 1. kolo kval. | Yasmina Karimjanova | Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Yasmina Karimjanova form & Asylzhan Arystanbekova form
Yasmina Karimjanova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Yuliya Klimova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Maria Krupenina | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Saisai Zheng | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Sofya Ostrovskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.18 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.18 kvalifik. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Polina Merenkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Asylzhan Arystanbekova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Jana Bojovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-3, Lisa Zaar - skreč | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Stefani Webb | 2-1, Stefani Webb - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |