ZÁPAS
12.02.23 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Sarah Mueller | 6-0, 6-1 | W60 Altenkirchen | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Yana Morderger | Sarah Mueller | |
1. podání % | 28/47 (60%) | 25/39 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/28 (68%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yana Morderger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.04.04, 19 Let
30.04.04, 19 Let
Yana Morderger vs. Sarah Mueller - Vzájemné zápasy
12.02.23 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Sarah Mueller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W60 Altenkirchen | koberec |
Yana Morderger form & Sarah Mueller form
Yana Morderger - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Sarah Mueller - poslední zápasy
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detail zápasu |