ZÁPAS
19.08.20 | 1. kolo | Yana Morderger | Cagla Buyukakcay | 6-1, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
5-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Morderger | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
4-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Yana Morderger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yana Morderger vs. Cagla Buyukakcay - Vzájemné zápasy
19.08.20 | 1. kolo | Yana Morderger | Cagla Buyukakcay | 6-1, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Yana Morderger form & Cagla Buyukakcay form
Yana Morderger - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Cagla Buyukakcay - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu |