ZÁPAS
13.12.19 | čtvrtfinále | Yana Mogilnitskaya | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yana Mogilnitskaya | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
1. podání % | 43/72 (60%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/43 (74%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/29 (38%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yana Mogilnitskaya | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 2-0 | |
3-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yana Mogilnitskaya | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
Yana Mogilnitskaya | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Mogilnitskaya | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Yana Mogilnitskaya | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15 | ||
Yana Mogilnitskaya | 4-5 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Mogilnitskaya | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yana Mogilnitskaya vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Vzájemné zápasy
03.03.22 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Yana Mogilnitskaya | 6-3, 2-6, 7-64 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
13.12.19 | čtvrtfinále | Yana Mogilnitskaya | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yana Mogilnitskaya form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Yana Mogilnitskaya - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |