ZÁPAS
03.04.22 | 1. kolo kval. | Yana Mogilnitskaya | Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.08.00, 23 Let
20.08.00, 23 Let
Yana Mogilnitskaya vs. Mija Ljubic - Vzájemné zápasy
03.04.22 | 1. kolo kval. | Yana Mogilnitskaya | Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yana Mogilnitskaya form & Mija Ljubic form
Yana Mogilnitskaya - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu |
Mija Ljubic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |