ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo kval. | Yana Mogilnitskaya | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.03.02, 22 Let
06.03.02, 22 Let
Yana Mogilnitskaya vs. Alisa Rastegaeva - Vzájemné zápasy
24.06.19 | 1. kolo kval. | Yana Mogilnitskaya | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Yana Mogilnitskaya form & Alisa Rastegaeva form
Yana Mogilnitskaya - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu |
Alisa Rastegaeva - poslední zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |