ZÁPAS
11.06.19 | kvalifik. | Xuliu Sun | Zhenghua Xiao | 6-1, 6-1 | W25 Hengyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xuliu Sun | Zhenghua Xiao | |
1. podání % | 37/52 (71%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/37 (65%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Xuliu Sun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Xuliu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Zhenghua Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xuliu Sun | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xuliu Sun vs. Zhenghua Xiao - Vzájemné zápasy
11.06.19 | kvalifik. | Xuliu Sun | Zhenghua Xiao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Hengyang | tvrdý |
06.06.18 | 1. kolo | Zhenghua Xiao | Xuliu Sun | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Changsha | tvrdý |
Xuliu Sun form & Zhenghua Xiao form
Xuliu Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Zhenghua Xiao - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ju-Yun Jeng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiayu Xu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-3, - Zhenghua Xiao - skreč | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Yuhan Liu | 6-0, 1-0, Yuhan Liu - skreč | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Qianqian Li | 5-1, Qianqian Li - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Feier Hu | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Zi Ye Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Xuetong Wang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Erenda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-2, Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Yitong Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 3-6, 4-6 | detail zápasu |