Xinyu Wang/Fang-Hsien Wu vs. Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova 23.02.2023

Xinyu Wang/Fang-Hsien Wu vs. Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova 23.02.2023 - Merida Open Akron - Merida - porovnání

ZÁPAS

23.02.23semifináleXinyu Wang/Fang-Hsien Wu Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) Mexico Merida tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- nenastoupil(a/i)

Xinyu Wang
Čína
26.09.01, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Gruzínsko
27.02.93, 31 Let







Natela Dzalamidze
Fang-Hsien Wu
Taipei (CHN)
15.07.99, 24 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 22 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Xinyu Wang/Fang-Hsien Wu vs. Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

23.02.23semifináleXinyu Wang/Fang-Hsien WuNatela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) detail zápasuMexico Merida tvrdý

Xinyu Wang form & Natela Dzalamidze form

Xinyu Wang/Fang-Hsien Wu - poslední zápasy

USA Indian Wells - tvrdý
09.03.24
1. kolo
vs. Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico Merida - tvrdý
26.02.23
finále
vs. Caty Mcnally/Diane Parry0-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.02.23
semifinále
vs. Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
23.02.23
čtvrtfinále
vs. Anastasia Detiuc/Eri Hozumi6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.02.23
1. kolo
vs. Alycia Parks/Sloane Stephens7-63, 7-62 výhradetail zápasu

Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Colombia Bogota - antuka
03.04.23
1. kolo
vs. Dalila Jakupovic/Despina Papamichail3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico San Luis - antuka
28.03.23
1. kolo
vs. Lidziya Marozava/Renata Zarazua2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico Merida - tvrdý
23.02.23
čtvrtfinále
vs. Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria6-3, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.23
semifinále
vs. Xinyu Wang/Fang-Hsien Wu- Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
22.02.23
1. kolo
vs. Lucia Bronzetti/Mayar Sherif6-1, 6-3 výhradetail zápasu
France Rouen - tvrdý I.
23.10.22
finále
vs. Misaki Doi/Oksana Kalashnikova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
22.10.22
semifinále
vs. Jessika Ponchet/Renata Voracova6-3, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
19.10.22
čtvrtfinále
vs. Ankita Raina/Rosalie Van Der Hoek3-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
31.08.22
1. kolo
vs. Sophie Chang/Angela Kulikov6-4, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA Concord - tvrdý
12.08.22
semifinále
vs. Peangtarn Plipuech/Moyuka Uchijima5-7, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
10.08.22
čtvrtfinále
vs. Anastasia Gasanova/Anastasia Tikhonova6-2, 7-65 výhradetail zápasu
USA San Jose - tvrdý
02.08.22
1. kolo
vs. Caroline Dolehide/Storm Hunter3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
11.07.22
1. kolo
vs. Ingrid Neel/Renata Voracova2-6, 5-7 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
25.05.22
1. kolo
vs. Caroline Dolehide/Storm Hunter3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
15.05.22
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina/Marcela Zacarias6-0, 6-75, 3-10 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
24.04.22
finále
vs. Marie Bouzkova/Sara Sorribes Tormo3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.04.22
semifinále
vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls0-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
21.04.22
čtvrtfinále
vs. Kaitlyn Christian/Lidziya Marozava7-5, 6-3 výhradetail zápasu
19.04.22
1. kolo
vs. Anna Bondar/Renata Voracova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
19.01.22
1. kolo
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
04.01.22
1. kolo
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
12.11.21
finále
vs. Xinyu Wang/Saisai Zheng6-4, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.21
semifinále
vs. Irina Khromacheva/Lidziya Marozava6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.11.21
čtvrtfinále
vs. Mihaela Buzarnescu/Katarzyna Piter3-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
07.11.21
1. kolo
vs. Vivian Heisen/Kimberley Zimmermann6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
22.10.21
semifinále
vs. Nadiya Kichenok/Raluca Olaru5-7, 5-7 prohradetail zápasu
21.10.21
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Alexandrova/Yana Sizikova6-1, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
20.10.21
1. kolo
vs. Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova6-4, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Italy Palermo - antuka
25.07.21
finále
vs. Erin Routliffe/Kimberley Zimmermann6-75, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
24.07.21
semifinále
vs. Eri Hozumi/Shuai Zhang Eri Hozumi/Shuai Zhang - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
<