ZÁPAS
08.05.18 | kvalifik. | Xinyu Jiang | Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | Luan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xinyu Jiang | Sabastiani Leon | |
1. podání % | 40/53 (75%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/40 (75%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Xinyu Jiang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Sabastiani Leon | |
2-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Xinyu Jiang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Xinyu Jiang | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Xinyu Jiang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Xinyu Jiang | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xinyu Jiang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xinyu Jiang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyu Jiang | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xinyu Jiang vs. Sabastiani Leon - Vzájemné zápasy
08.05.18 | kvalifik. | Xinyu Jiang | Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Luan | tvrdý |
23.05.16 | 1. kolo kval. | Xinyu Jiang | Sabastiani Leon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Xinyu Jiang form & Sabastiani Leon form
Xinyu Jiang - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Fangzhou Liu | - | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 6-1, Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 0-1, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuxin Zhang 2 | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Yujiao Che | - | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Qianhui Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 3-6, 0-3, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 7-66, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Sabastiani Leon - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | detail zápasu |