ZÁPAS
15.05.23 | kvalifik. | Xinyu Jiang | Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | W25 Incheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xinyu Jiang | Natsuho Arakawa | |
1. podání % | 23/44 (52%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/23 (61%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Xinyu Jiang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Xinyu Jiang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyu Jiang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyu Jiang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Xinyu Jiang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xinyu Jiang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyu Jiang | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xinyu Jiang vs. Natsuho Arakawa - Vzájemné zápasy
15.05.23 | kvalifik. | Xinyu Jiang | Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
27.03.23 | 2. kolo kval. | Xinyu Jiang | Natsuho Arakawa | 7-67, 6-4 | detail zápasu | W25 Jakarta | tvrdý |
Xinyu Jiang form & Natsuho Arakawa form
Xinyu Jiang - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Fangzhou Liu | - | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 6-1, Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 0-1, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuxin Zhang 2 | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Yujiao Che | - | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Qianhui Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 3-6, 0-3, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 7-66, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Natsuho Arakawa - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu |