ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Xinyu Jiang | Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | W15 Jakarta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xinyu Jiang | Daria Nazarenko | |
1. podání % | 45/64 (70%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/45 (53%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 4/26 (15%) |
Vyhrané break-bally | 8/10 (80%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 33/45 (73%) | 32/64 (50%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.04, 19 Let
12.12.04, 19 Let
Xinyu Jiang vs. Daria Nazarenko - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Xinyu Jiang | Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Jakarta | tvrdý |
Xinyu Jiang form & Daria Nazarenko form
Xinyu Jiang - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Fangzhou Liu | - | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 6-1, Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 0-1, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuxin Zhang 2 | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Yujiao Che | - | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Qianhui Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 3-6, 0-3, - Xinyu Jiang - skreč | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 7-66, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Daria Nazarenko - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Shutong Qu | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Malkia Ngounoue | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiaoyan Xue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Hao Liang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Melissa Zeh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |