ZÁPAS
15.11.21 | 2. kolo kval. | Xinxin Yao | Natsuho Arakawa | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xinxin Yao vs. Natsuho Arakawa - Vzájemné zápasy
15.11.21 | 2. kolo kval. | Xinxin Yao | Natsuho Arakawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Xinxin Yao form & Natsuho Arakawa form
Xinxin Yao - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Natsuho Arakawa - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu |