Čína
31.01.03, 21 Let
31.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
06.02.04, 20 Let
06.02.04, 20 Let
Xichen Zhao vs. Xin Tong Wang - Vzájemné zápasy
08.11.21 | 2. kolo kval. | Xin Tong Wang | Xichen Zhao | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
31.10.21 | 1. kolo kval. | Xin Tong Wang | Xichen Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
24.10.21 | 1. kolo kval. | Xichen Zhao | Xin Tong Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Xichen Zhao form & Xin Tong Wang form
Xichen Zhao - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 5-7, 1-3, - Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 7-67, 4-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Xi Luo | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Xin Tong Wang - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Gina Marie Dittmann | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Ashton Bowers | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Kristina Penickova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Yehua Zhou | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Xue Cao | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ruixi Zhang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Zhuoma Ni Ma | 7-62, 4-1, Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yixin Zhang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 1-0, Xiaoyan Xue - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Barberini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 1-6 | detail zápasu |