INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xiaodi You vs. Su Jeong Jang - Vzájemné zápasy
08.04.23 | semifinále | Su Jeong Jang | Xiaodi You | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | W25 Kashiwa | tvrdý |
17.05.19 | čtvrtfinále | Xiaodi You | Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
14.07.16 | 2. kolo | Su Jeong Jang | Xiaodi You | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Qujing | tvrdý |
Xiaodi You form & Su Jeong Jang form
Xiaodi You - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu |
Su Jeong Jang - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |