ZÁPAS
05.10.19 | 1. kolo kval. | Xiaodi You | Shilin Xu | 6-0, 6-1 | Tianjin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xiaodi You | Shilin Xu | |
1. podání % | 25/35 (71%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkem | 51/72 (71%) | 21/72 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Shilin Xu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Shilin Xu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 4-0 | |
0-0, 15-15 | ||
5-0 | Shilin Xu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-0 |
2 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Shilin Xu | |
0-0 | ||
Xiaodi You | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shilin Xu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Xiaodi You | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Shilin Xu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xiaodi You vs. Shilin Xu - Vzájemné zápasy
05.10.19 | 1. kolo kval. | Xiaodi You | Shilin Xu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Xiaodi You form & Shilin Xu form
Xiaodi You - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu |
Shilin Xu - poslední zápasy
W25 Columbus - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - tvrdý | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
24.01.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detail zápasu |