Čína
20.12.99, 24 Let
20.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Youmi Zhuoma vs. Wushuang Zheng - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 2. kolo kval. | Wushuang Zheng | Youmi Zhuoma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Youmi Zhuoma form & Wushuang Zheng form
Youmi Zhuoma - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Joody Elkady | Joody Elkady - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.21 kvalifik. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Carson Branstine | 5-7, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Layla Elragabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Nour Shafei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yu Yang Jin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Zhima Du | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |
Wushuang Zheng - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detail zápasu |