ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Warda Ait El Bachir | Yasmine Wagner | 1-6, 6-3, 10-7 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
19.06.04, 19 Let
19.06.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.05.00, 23 Let
24.05.00, 23 Let
Warda Ait El Bachir vs. Yasmine Wagner - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Warda Ait El Bachir | Yasmine Wagner | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Warda Ait El Bachir form & Yasmine Wagner form
Warda Ait El Bachir - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Roxana Valdez | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Melissa Boyden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Lou Borez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Cvetkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-79, 10-5 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-0, 4-1, Nina Danisova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dana Charintceva | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Yasmine Wagner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 4-0, Fabienne Kim Degroot - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Grom | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Imogen Haddad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nelise Verster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 5-3, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Julia Traub | 6-3, 6-0 | detail zápasu |